Kolekcje | Akcesoria | Umów Się | Newsletter | Rejestracja | Adresy salonów | Napisz do nas
» Strona Główna» Kolekcje» Akcesoria» Wyprzedaż!» Wasza Galeria Ślubna» Nasze Salony» Franchising» Pytania i Odpowiedzi» Sposoby zakupu» O Lisa Ferrera» Zarejestruj się / Login» Oryginalność a Kopie» Polityka prywatności

REKLAMA
REKLAMA

Dobieramy welonWelon to idealne uzupełnienie każdej sukni ślubnej i podkreśla wyjątkowość dnia. W ofercie możemy znaleźć różnego rodzaju welony - haftowane, lamowane, zdobione kryształkami lub koralikami. Dłuższy czy krótszy. Tak więc jeżeli już zdecydowałyśmy się na tą wymarzoną suknię, warto rozejrzeć się za welonem, a w naszych salonach z pewnością uzyskasz fachową pomoc.

Welon VR008   Welon VC104
Welon VC108   Welon VC123


Rodzaj welonu uzależniona jest od fasonu sukni, jej zdobień oraz od fryzury jaką planujesz mieć w tym wyjątkowym dniu. Należy pamiętać o kilku zasadach dobierając welon:

* Długi welon - jeżeli nasza suknia jest w kształcie rybki lub na kształt litery "A", o ile nie jesteśmy niskiego wzrostu. Ten welon głównie jest wskazany gdy nasza suknia ma długi tren, wtedy wówczas welon musi być nieco dłuższy niż tył sukni.

* Średni welon (długość do talii) - wysmukla nam sylwetkę dając wspaniały efekt mgiełki. Ten wariant welonu można zastosować przy sukniach klasycznych, w których góra sukni jest np. gorsetowa lub ma przedłużany stan, a dół sukni składa się z wielu warstw tiulu lub innego materiału i jest eksponowany na bardzo szerokiej halce.

* Krótki welon - jest zalecany dla pań o filigranowych kształtach lub dla pań mających bardzo krótkie włosy. Polecany również do sukien gorsetowych - welon sięgający lekko ponad zakończenie gorsetu.

* Welon gładki - idealny do sukni bardzo eleganckiej i zdobnej.

* Welon koronkowy - do sukien koronkowych wykonanych z takiej samej lub podobnej koronki.

* Welon z atłasową lamówką - najlepszy dla delikatnej, atłasowej sukni.

* Welon wyszywany kryształkami - pasuje do każdej sukni, jednak nie można przesadzać z ilością owych kryształków bądź perełek, aby dodatki nie przyćmiły piękna sukni ślubnej.

* Kolor welonu dobrany do koloru sukni. Wciąż największą popularnością cieszą się te w kolorze śnieżnej bieli, ecru lub beżu.

* Podpięcie welonu - tu główną rolę odgrywa fryzura. Welon możemy upiąć nad uczesaniem (optycznie nas podwyższa) lub pod (jeżeli w pełni chcemy zaprezentować swoją fryzurę). Przy włosach długich i prostych wybór welonu uzależniony jest od fantazji Panny Młodej, natomiast już przy włosach krótkich musimy ze szczególną uwagą dobierać welon. 

Wspaniałym rozwiązaniem jest również tiara, która dodaje uroku księżniczki i delikatności każdej kobiecie, dlatego panie sięgają po nią coraz częściej.


Na koniec praktyczna porada. Welonów NIE prasujemy! Na dwa tygodnie przed ślubem wystarczy jedynie wyciągnąć go i rozwiesić w łazience tak. Welon sam się rozprostuje i ładnie ułoży.

W naszej ofercie znajdziecie Panie szeroką gamę welonów marki Demetrios. W związku z tym, iż wychodzą spod projektu tego samego projektanta kwestia wyboru welonu jest znacznie ułatwiona. Poniżej prezentujemy kilka wybranych modeli z naszej kolekcji.


Demetrios 974, VR012   Demetrios 980, VR020
Demetrios 974, VL012   Demetrios 980, VL020
Demetrios 984, VR008   Cosmobella 7383, VC104
Demetrios 984, VL008   Cosmobella 7383, VC104
Cosmobella 7385, VC108   Cosmobella 7426, VC123
Cosmobella 7385, VC108   Cosmobella 7426, VC123

REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA